Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

XXII Dni Nowego Dworu Mazowieckiego

18 czerwca @ 21:00 - 20 czerwca @ 22:00

 

Burmistrz miasta, władze samorządowe oraz Nowodworski Ośrodek Kultury zapraszają na nietypowe XXII Dni Nowego Dworu Mazowieckiego.

Mimo panującej sytuacji pandemicznej, przygotowaliśmy moc atrakcji. ✅W piątek, 18.06 o godz. 21.00, odbędzie się koncert muzyki Ennio Morricone – mistrza muzycznych pejzaży, w wykonaniu Zespołu Kameralnego Filharmonii Narodowej pod kierunkiem Jana Lewtaka. Wydarzenie poprowadzi doskonały dziennikarz muzyczny – Paweł Sztompke. Koncert odbędzie się na dziedzińcu Nowodworskiego Ośrodka Kultury. Wstęp wolny.

✅W sobotę, 19.06 o godz. 10.00 zapraszamy na historyczny spacer ulicami naszego miasta. Wycieczkę poprowadzi przewodniczka i pasjonatka historii Nowego Dworu Mazowieckiego – Maria Możdżyńska. Spacer wyruszy spod Nowodworskiego Ośrodka Kultury i będzie okazją poznać „Nieoczywistą Warszawską”.

Po południu, w sobotę 19.06, zapraszamy na liczne atrakcje dla całych rodzin – będzie możliwość skorzystania z lotu balonem na uwięzi i symulatora lotu, będą też konkursy i zabawy lotnicze oraz program rozrywkowy z udziałem bohaterów z Psiego Patrolu.

W niedzielę, 20.06, zapraszamy mieszkańców na spektakl komediowy „Szalone nożyczki”, który odbędzie się na hali Nowodworskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowym Dworze Mazowieckim o godz. 19.00.

Występują: Dominika Gwit, Joanna Kupińska, Alan Andersz, Maciej Wilewski, Przemek Cypryański, Krzysztof Ibisz.

Wejście na spektakl odbywać się będzie na podstawie wejściówek, które można nabyć w kasie Nowodworskiego Ośrodka Kultury i na www.biletyna.pl w cenie 10 zł. (W sprzedaży od 9.06.2021- ilość miejsc ograniczona.)

Szczegóły

Start:
18 czerwca @ 21:00
Koniec:
20 czerwca @ 22:00

Organizatorzy

Miasto Nowy Dwor Mazowiecki
Nowodworski Ośrodek Kultury

Miejsce

nowy dwór mazowiecki
mazowieckie 05-100 Polska + Google Map