100 kajakarzy na 100-lecie Bitwy Warszawskiej

By in
1024
100 kajakarzy na 100-lecie Bitwy Warszawskiej

 

15 sierpnia wspólnie z miastem Nowy Dwór Mazowiecki zapraszamy Was na wyjątkową imprezę kajakową. Uczcijmy wspólnie 100 rocznicę Bitwy Warszawskiej , która rozegrała się między innymi na przedpolu Twierdzy Modlin, nad rzeką Wkrą. Zapraszamy 100 kajakarzy, mieszkańców Nowego Dworu Mazowieckiego. Spływ ma charakter turystyczny (nie ścigamy się). 18 km trasa spływu prowadzi malowniczą rzeką Wkrą i Narwią. Wśród atrakcji przewidzieliśmy przewodników, którzy opowiedzą nam niesamowitą historię jednej z najważniejszych bitew w historii Polski. Finał spływu odbędzie się na plaży w Modlinie, gdzie przewidzieliśmy poczęstunek. Uczestnicy otrzymają również pamiątkowe gadżety. Cieszmy się razem i uczcijmy aktywnie tą wyjątkową rocznicę.

Program imprezy:
8.30 – Zbiórka uczestników spływu na plaży w Modlinie (dla uczestników spływu udostępniony zostanie nieodpłatnie parking przy budynku Intendentury)
8.30 – 9.15 rejestracja uczestników
9.15 – transport autokarami do Śniadówka
10.30 – powitanie i start spływu
15.30 – spotkanie na mecie (Plaża Modlin), wręczenie pamiątkowych medali rozpoczęcie ogniska / grilla, poczęstunek

Zapisy tylko i wyłącznie przy pomocy formularza: https://forms.gle/2GZKM5yyiDYbzwz68

Zgłoszenia przyjmujemy do 13 sierpnia br.

Jeżeli macie jakiekolwiek pytania śmiało piszcie publiczne posty w wydarzeniu. Będziemy reagować i odpowiadać tak szybko jak to jest możliwe o każdej porze dnia i nocy. 🙂

54321
(3 votes. Average 4.67 of 5)