VII Spływ Kajakowy 3RZEKI 2022

By in
695
VII Spływ Kajakowy 3RZEKI 2022
W niedzielny poranek, 11 września spotykamy się na siódmej edycji wyjątkowej imprezy kajakowej. Spływ kajakowy trzema rzekami (Wkrą Narwią i Wisłą) to jedyne takie wydarzenie w Polsce.
Spływ ma charakter turystyczny i rekreacyjny. Na 23 kilometrowej trasie trzeba będzie wykonać trzy zadania, dzięki którym każdy z uczestników będzie miał szansę wygrania wspaniałych nagród.
Nie liczy się czas, liczy się dobra zabawa. Wśród nagród znajduje się kajak i wiele niespodzianek. Koszt uczestnictwa w imprezie to 80 zł od osoby.
Płyniemy trasą wyznaczoną szlakiem trzech rzek: Wkrą – Narwią i Wisłą. Finał imprezy z biesiadą i losowaniem nagród odbędzie się w malowniczo położonym na wiślanej skarpie pałacu w Smoszewie. Serdecznie zapraszamy!
Program imprezy:
9.00 – zbiórka na parkingu wyznaczonym obok pałacu w Smoszewie
9.30 – wyjazd autokarem do Pomiechówka
10.00 – zbiórka w Pomiechówku (na łące między mostami). Tu możecie dojechać bezpośrednio jeśli planujecie podróż pociągiem.
10.30 – otwarcie spływu, start
15.30 – spotkanie na mecie, rozpoczęcie ogniska, poczęstunek
17.00 – losowanie nagród
Zapisy tylko i wyłącznie przy pomocy formularza:
W nagłówku formularza znajdziesz regulamin imprezy i formułę RODO. Warto się z tymi dokumentami zapoznać.
Po zarejestrowaniu otrzymacie zwrotną informacje mailową z danymi do wpłaty.
Zgłoszenia przyjmujemy do 6 września,
na kasę poczekamy do 8 września.
Jeżeli macie jakiekolwiek pytania śmiało piszcie publiczne posty w wydarzeniu. Będziemy reagować i odpowiadać tak szybko jak to jest możliwe o każdej porze dnia i nocy.

 

54321
(0 votes. Average 0 of 5)