Aktualności

Smoszewski Festiwal Kultury w maju

Kliknij aby powiększyć

„Dolne Partie – musical intymny”

Wystawa obrazów Anny Ślusarskiej

"Dolne partie – musical intymny” to podróż do kobiecego świata intymności. Ten godzinny mini-musical jest grany nieprzerwanie od 2004 roku. Ma swoich stałych fanów, którzy sztukę widzieli kilka lub kilkanaście razy.

Akcja spektaklu rozpoczyna się w momencie, gdy bohaterka postanawia pójść na warsztaty, na których podobno można odkryć swoją kobiecość. Jak się okazuje, nic nie dzieje się na tych warsztatach tak, jak przewidywała.

„Dolne Partie – musical intymny” bawi, uczy, daje do myślenia a przede wszystkim otwiera na trudne tematy, dotyczące seksualności, dojrzewania, intymności i godności kobiecej.

Musicalowa forma sztuki sprawia, że poruszane przez aktorki tematy tabu stają się bardziej dostępne, okazuje się, że można zaśpiewać piosenkę o intymności w rytmie rock`n`roll lub w hip-hopowym stylu opowiedzieć o dojrzewaniu.

Występują: Aleksandra Tomaś, Dagmara Bąk, Anna Maria Guzik, Magdalena Engelmajer.

Anna Ślusarska - od lat zajmuje się malarstwem intuicyjnym i maluje przede wszystkim Anioły.
"Moja przygoda z Aniołami rozpoczęła się od lektury książki Doreen Virtue „Anielska Medycyna”. Wiedziałam już co mam robić w życiu, wiedziałam już czego pragnie moja Dusza. Zrozumiałam, że mam pracować z Aniołami, nie miałam tylko pojęcia jak? Odpowiedź przyszła niedługo potem…zaczęłam je malować, przekazując ludziom ich uzdrawiającą energię i przesłania."

13.05, godz. 18:00
Smoszewo