Walne Zebranie Członków LOT Trzech Rzek

Kliknij aby powiększyć

W czwartek 30 czerwca w naszej siedzibie odbyło się Walne Zebranie Członków Lokalnej Organizacji Turystycznej Trzech Rzek. W pierwszej części zebrani przyjęli sprawozdania: merytoryczne i finansowe Zarządu LOT Trzech oraz sprawozdanie Komisji Rewizyjnej za rok 2010. Następnie po przerwie wysłuchali informacji Prezesa LOT Trzech rzek o działaniach organizacji w I półroczu 2011.
 

czytaj więcej »
 

Nowa strona - zapraszamy

Nowa strona - zapraszamy

Szanowni Państwo,
Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, nasza organizacja sukcesywnie wdraża rozwiązania mające na celu usprawnienia przepływu informacji. W dniu dzisiejszym mam niezwykłą przyjemność zainaugurować nową odsłonę naszego serwisu internetowego. Pragniemy, aby nasza strona stała się miejscem przyjaznym zarówno dla mieszkańców naszego regionu, jak i odwiedzających nas turystów. Już dziś możecie Państwo korzystać z informacji prezentowanych w zmodyfikowanym systemie newsów, kalendarzu imprez oraz katalogu zabytków i atrakcji turystycznych. Mam nadzieję, że nowe funkcje naszego serwisu przypadną Państwu do gustu i ułatwią podróże po Magicznym Świecie Wideł Trzech Rzek.
 

czytaj więcej »
 

Konkurs na prowadzenie kawiarni

Konkurs na prowadzenie kawiarni

Lokalna Organizacja Turystyczna Trzech Rzek, zaprasza zarówno osoby fizyczne jak i prawne do wzięcia udziału w nieograniczonym konkursie pisemnym na prowadzenie KAWIARNI znajdującej się w siedzibie organizacji przy ul. Ledóchowskiego 164, w Nowym Dworze Mazowieckim – Modlinie Twierdzy.

czytaj więcej »
 

Zaproszenie na Walne Zebranie Członków LOT Trzech Rzek

Zaproszenie na Walne Zebranie Członków LOT Trzech Rzek

Wszystkich członków serdecznie  zapraszam na  Walne Zebranie Członków Lokalnej Organizacji Turystycznej Trzech Rzek. Zebranie odbędzie się w dniu 30 czerwca 2011 roku ( czwartek ) o godzinie 17. 30. w siedzibie Lokalnej Organizacji Turystycznej Trzech Rzek  w Modlinie Twierdzy przy ulicy Ledóchowskiego 164 ( budynek starej szkoły obok GKO).

czytaj więcej »
 

poprzednia 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 z 96

Jezioro Zegrzyńskie
Największy zbiornik wodny na Mazowszu. Mekka miłośników sportów wodnych. Miejsce wypoczynku i rekreacji mieszkańców tej części Mazowsza/Warszawy i okolic. Jezioro Zegrzyńskie to przede wszystkim miejsce wypoczynku. Sprzyjają temu jego czyste wody. Przez większą część roku (głównie od wiosny do jesieni), w każdy weekend przyjeżdża tu szukać odpoczynku i ochłody tysiące warszawiaków i mieszkańców Mazowsza.
Puszcza Kampinoska
Jest to obszar kompleksów leśnych, położonych na dnie pradoliny Wisły, ograniczonych korytem rzek: Wisły oraz Bzury, a od południa wysokim tarasem Równiny Błońskiej. Warto wiedzieć, że wydmy Puszczy Kampinoskiej tworzą jeden z najbardziej interesujących kompleksów wydm śródlądowych tego typu w Europie. Teren Puszczy Kampinoskiej jest urozmaicony. Część parku znajdująca się najbliżej Warszawy jest bagnista, stąd po deszczu na ścieżkach mogą się zdarzać Unikalny kompleks leśny położony w samym sercu Mazowsza. "Zielone płuca Warszawy". Ważne miejsce w szlaku ptasich migracji, dodany do listy UNESCO rezerwatów biosfery.
Twierdza Modlin
Twierdza Modlin to unikatowy w skali Europy zespół budowli obronnych reprezentujący przekrój europejskiej myśli architektury fortyfikacyjnej XIX w. (bastionowej) i początku XX w. (rozproszonej fortowej). Inicjatorem budowy był Napoleon Bonaparte – z jego polecenia w 1806 roku zaprojektowano na wysokim północnym brzegu u ujścia Narwi do Wisły półowalną twierdzę z pięcioma bastionami otwartą od strony rzeki.