Certyfikacja

Kliknij aby powiększyć

Miło nam poinformować Państwa iż rozpoczęliśmy proces certyfikacji naszego Centrum Informacji Turystycznej. W dniu wczorajszym gościliśmy przedstawiciela Mazowieckiej Regionalnej Organizacji Turystycznej, za pośrednictwem którego nasz zweryfikowany już wniosek trafi do Komisji Polskiej Organizacji Turystycznej.

czytaj więcej »
 

W piątek 1 lipca biuro i informacja turystyczna nieczynne

W piątek 1 lipca biuro  i informacja turystyczna nieczynne

Informujemy że w piątek 1 lipca 2011 Centrum Informacji Turystycznej i Biuro Lokalnej organizacji Turystycznej Trzech Rzek będą nieczynne.

Przepraszamy zapraszamy ponownie w sobotę 2 lipca jak zwykle od godziny 9-tej

czytaj więcej »
 

Walne Zebranie Członków LOT Trzech Rzek

Walne Zebranie Członków LOT Trzech Rzek

W czwartek 30 czerwca w naszej siedzibie odbyło się Walne Zebranie Członków Lokalnej Organizacji Turystycznej Trzech Rzek. W pierwszej części zebrani przyjęli sprawozdania: merytoryczne i finansowe Zarządu LOT Trzech oraz sprawozdanie Komisji Rewizyjnej za rok 2010. Następnie po przerwie wysłuchali informacji Prezesa LOT Trzech rzek o działaniach organizacji w I półroczu 2011.
 

czytaj więcej »
 

Nowa strona - zapraszamy

Nowa strona - zapraszamy

Szanowni Państwo,
Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, nasza organizacja sukcesywnie wdraża rozwiązania mające na celu usprawnienia przepływu informacji. W dniu dzisiejszym mam niezwykłą przyjemność zainaugurować nową odsłonę naszego serwisu internetowego. Pragniemy, aby nasza strona stała się miejscem przyjaznym zarówno dla mieszkańców naszego regionu, jak i odwiedzających nas turystów. Już dziś możecie Państwo korzystać z informacji prezentowanych w zmodyfikowanym systemie newsów, kalendarzu imprez oraz katalogu zabytków i atrakcji turystycznych. Mam nadzieję, że nowe funkcje naszego serwisu przypadną Państwu do gustu i ułatwią podróże po Magicznym Świecie Wideł Trzech Rzek.
 

czytaj więcej »
 

Konkurs na prowadzenie kawiarni

Konkurs na prowadzenie kawiarni

Lokalna Organizacja Turystyczna Trzech Rzek, zaprasza zarówno osoby fizyczne jak i prawne do wzięcia udziału w nieograniczonym konkursie pisemnym na prowadzenie KAWIARNI znajdującej się w siedzibie organizacji przy ul. Ledóchowskiego 164, w Nowym Dworze Mazowieckim – Modlinie Twierdzy.

czytaj więcej »
 

poprzednia 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 z 95 następna

Jezioro Zegrzyńskie
Największy zbiornik wodny na Mazowszu. Mekka miłośników sportów wodnych. Miejsce wypoczynku i rekreacji mieszkańców tej części Mazowsza/Warszawy i okolic. Jezioro Zegrzyńskie to przede wszystkim miejsce wypoczynku. Sprzyjają temu jego czyste wody. Przez większą część roku (głównie od wiosny do jesieni), w każdy weekend przyjeżdża tu szukać odpoczynku i ochłody tysiące warszawiaków i mieszkańców Mazowsza.
Puszcza Kampinoska
Jest to obszar kompleksów leśnych, położonych na dnie pradoliny Wisły, ograniczonych korytem rzek: Wisły oraz Bzury, a od południa wysokim tarasem Równiny Błońskiej. Warto wiedzieć, że wydmy Puszczy Kampinoskiej tworzą jeden z najbardziej interesujących kompleksów wydm śródlądowych tego typu w Europie. Teren Puszczy Kampinoskiej jest urozmaicony. Część parku znajdująca się najbliżej Warszawy jest bagnista, stąd po deszczu na ścieżkach mogą się zdarzać Unikalny kompleks leśny położony w samym sercu Mazowsza. "Zielone płuca Warszawy". Ważne miejsce w szlaku ptasich migracji, dodany do listy UNESCO rezerwatów biosfery.
Twierdza Modlin
Twierdza Modlin to unikatowy w skali Europy zespół budowli obronnych reprezentujący przekrój europejskiej myśli architektury fortyfikacyjnej XIX w. (bastionowej) i początku XX w. (rozproszonej fortowej). Inicjatorem budowy był Napoleon Bonaparte – z jego polecenia w 1806 roku zaprojektowano na wysokim północnym brzegu u ujścia Narwi do Wisły półowalną twierdzę z pięcioma bastionami otwartą od strony rzeki.