Konkurs na prowadzenie kawiarni

Kliknij aby powiększyć

Lokalna Organizacja Turystyczna Trzech Rzek, zaprasza zarówno osoby fizyczne jak i prawne do wzięcia udziału w nieograniczonym konkursie pisemnym na prowadzenie KAWIARNI znajdującej się w siedzibie organizacji przy ul. Ledóchowskiego 164, w Nowym Dworze Mazowieckim – Modlinie Twierdzy.

czytaj więcej »
 

Zaproszenie na Walne Zebranie Członków LOT Trzech Rzek

Zaproszenie na Walne Zebranie Członków LOT Trzech Rzek

Wszystkich członków serdecznie  zapraszam na  Walne Zebranie Członków Lokalnej Organizacji Turystycznej Trzech Rzek. Zebranie odbędzie się w dniu 30 czerwca 2011 roku ( czwartek ) o godzinie 17. 30. w siedzibie Lokalnej Organizacji Turystycznej Trzech Rzek  w Modlinie Twierdzy przy ulicy Ledóchowskiego 164 ( budynek starej szkoły obok GKO).

czytaj więcej »
 

poprzednia 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 z 94

Jezioro Zegrzyńskie
Największy zbiornik wodny na Mazowszu. Mekka miłośników sportów wodnych. Miejsce wypoczynku i rekreacji mieszkańców tej części Mazowsza/Warszawy i okolic. Jezioro Zegrzyńskie to przede wszystkim miejsce wypoczynku. Sprzyjają temu jego czyste wody. Przez większą część roku (głównie od wiosny do jesieni), w każdy weekend przyjeżdża tu szukać odpoczynku i ochłody tysiące warszawiaków i mieszkańców Mazowsza.
Puszcza Kampinoska
Jest to obszar kompleksów leśnych, położonych na dnie pradoliny Wisły, ograniczonych korytem rzek: Wisły oraz Bzury, a od południa wysokim tarasem Równiny Błońskiej. Warto wiedzieć, że wydmy Puszczy Kampinoskiej tworzą jeden z najbardziej interesujących kompleksów wydm śródlądowych tego typu w Europie. Teren Puszczy Kampinoskiej jest urozmaicony. Część parku znajdująca się najbliżej Warszawy jest bagnista, stąd po deszczu na ścieżkach mogą się zdarzać Unikalny kompleks leśny położony w samym sercu Mazowsza. "Zielone płuca Warszawy". Ważne miejsce w szlaku ptasich migracji, dodany do listy UNESCO rezerwatów biosfery.
Twierdza Modlin
Twierdza Modlin to unikatowy w skali Europy zespół budowli obronnych reprezentujący przekrój europejskiej myśli architektury fortyfikacyjnej XIX w. (bastionowej) i początku XX w. (rozproszonej fortowej). Inicjatorem budowy był Napoleon Bonaparte – z jego polecenia w 1806 roku zaprojektowano na wysokim północnym brzegu u ujścia Narwi do Wisły półowalną twierdzę z pięcioma bastionami otwartą od strony rzeki.