Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Zakochaj się w .. Twierdzy Modlin – nocne zwiedzanie z przewodnikiem

16 lutego @ 18:00 - 21:00

40pln
Już 16 lutego (piątek) 2024 roku, o godzinie 18:00; widzimy się na uwielbianym przez Ciebie wydarzeniu jakim jest Twierdza Modlin – nocne zwiedzanie z przewodnikiem! Zakochaj się w tym niesamowitym miejscu! Będzie to wyjątkowa okazja, aby poznać tajemnice najdłuższego budynku w Europie – po zmroku! Nasi przewodnicy z chęcią opowiedzą Tobie ciekawe historie dotyczące Twierdzy oraz zdradzą sekrety związane z poszczególnymi obiektami znajdującymi się na jej terenie.
Przed rozpoczęciem wycieczki, należy zgłosić się do naszego punktu “Muzeum Twierdzy Modlin” – w celu zeskanowania biletów.
Skanowanie biletów rozpoczynamy od godziny 17:45.
Spotykamy się w Muzeum Twierdzy Modlin, czyli Muzeum Twierdzy Modlin, ul. Gen. Bema 200C, 05-160 Nowy Dwór Mazowiecki. Z tego miejsca wraz z naszym przewodnikiem ruszymy w podróż, by poznać niezwykłą historię Twierdzy Modlin. W ramach tego wydarzenia będziesz miał okazję zobaczyć zabytki do których na co dzień nie ma dostępu, a tym bardziej o zmroku. Zapowiada się niezły dreszczyk emocji! Jeśli lubisz czuć adrenalinę, to ta wycieczka jest dla Ciebie idealna!
Całkowity koszt: 40zł/osoba!
Trzeba jednak pamiętać, że liczba miejsc na wydarzenie jest ograniczona, dlatego warto się spieszyć i zarezerwować swoje miejsce już teraz.
Nocne zwiedzanie Twierdzy Modlin to wyjątkowa okazja dla wszystkich, którzy chcą poznać historię tego miejsca w niecodzienny sposób. Nie przegap takiej okazji!
Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat tego wydarzenia, jak i samego miejsca jakim jest Twierdza Modlin, zapraszamy na naszą stronę internetową: www.twierdzamodlin.com.
Pamiętajcie o ciepłej odzieży, wygodnym obuwiu i latarkach. Będziemy chodzić po nierównościach, schodach i ciemnych pomieszczeniach w których łatwo się pobrudzić. Nie zakazujemy nie brać ze sobą Waszych pociech, natomiast uprzedzamy, że ta wycieczka nie jest dostosowana dla dzieci, ze względu na nierówne tereny i ciemności.
Kontakt:
Nr tel.: +48 888 424 888
e-mail: kontakt@twierdzamodlin.com
Do zobaczenia w Twierdzy Modlin – nocą!

 

Szczegóły

Data:
16 lutego
Czas:
18:00 - 21:00
Koszt:
40pln
Wydarzenie Category:

Organizator

Twierdza Modlin
Telefon:
888 424 888

Miejsce

Centrum Edukacji Historycznej Prochownia 197
Bema 200 C
Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie 05-160 Polska
+ Google Map