Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Więcej niż kino – Córka trenera.

09.27.2019 @ 18:30 - 21:00

WIĘCEJ NIŻ KINO to nie tylko szansa na obejrzenie ciekawych filmów, ale także możliwość spotkania się z wybitnymi przedstawicielami ze „świata filmu”: producentami, reżyserami, scenarzystami, operatorami, aktorami, dziennikarzami.

Więcej niż Kino – „Córka Trenera”(2018)

27.09.2019r.

godz.: 18:30

wstęp wolny

Nowodworski Ośrodek Kultury

Ul. I. Paderewskiego Ia

Podczas najbliższego spotkania z cyklu Więcej niż Kino zobaczymy film pt: „Córka Trenera” (2018). Gościem piątkowego wieczoru będzie aktorka Katarzyna Bruchnicka. Spotkanie poprowadzi red. Stanisław Zawiśliński.

Upalne lato. Maciej Kornet (Jacek Braciak) podróżuje po Polsce wraz z 17-letnią córką Wiktorią (Karolina Bruchnicka). Od wielu lat są tylko we dwoje, zawsze razem. Ich trasę wyznaczają zawody w tenisie ziemnym. Ona jest jego oczkiem w głowie, córeczką tatusia i jego wielką chlubą. Chciałby, aby była najlepsza. On jest dla niej całym światem. Do czasu, gdy dołącza do nich Igor (Bartłomiej Kowalski), dobrze zapowiadający się zawodnik, którego Maciej Kornet zacznie trenować. Dzięki niemu Wiktoria otworzy się na nowe doznania. Pierwszy papieros, pierwszy kieliszek alkoholu, pierwsza miłość. Cała trójka wyruszy w długą podróż rozklekotanym vanem, podczas której każdy będzie chciał osiągnąć swój cel. “Córka trenera” to pełna dyskretnego humoru historia o poszukiwaniu własnej drogi.

Karolina Bruchnicka – urodzona 12 sierpnia 1994 r. W Wałbrzychu. Jest aktorką znaną z filmów „M jak miłość” (2000), „Monument” (2018) i „Córka trenera” (2018). Studentka Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. L. Schillera w Łodzi. Laureatka Nagrody dla najlepszej aktorki za rolę Wendli Bergmann w spektaklu dyplomowym „Przebudzenie wiosny” w reżyserii Kuby Kowalskiego na 9. Międzynarodowym Festiwalu Szkół Teatralnych w Rabacie oraz Grand Prix dla zespołu na Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi. Na dużym ekranie zadebiutowała w roli Wiktorii Kornet w filmie „Córka trenera” w reżyserii Łukasza Grzegorzka. Kolejnym filmem był „Monument” w reżyserii Jagody Szelc, który otrzymał Nagrodę Specjalną na 43. FPFF w Gdyni. Obecnie współpracuje z Teatrem Dramatycznym w Wałbrzychu.

Szczegóły

Data:
09.27.2019
Czas:
18:30 - 21:00
Wydarzenie Category:

Organizator

Nowodworski Ośrodek Kultury

Miejsce

Nowodworski Ośrodek Kultury
Paderewskiego 1 A
Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie 05-100 Polska
+ Google Map