Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Scena Zaułek – Marek Majewski

15 maja @ 18:30 - 20:30

30pln

Zapraszamy do Nowodworskiego Ośrodka Kultury na koncert piosenki literackiej, który jak zawsze poprowadzi gospodarz Sceny „największy bard świata” Wojtek Gęsicki.

10.05.2024
godz. 18.30


 

Gościem wieczoru będzie Marek Majewski. Autor, kompozytor, śpiewający poeta oraz satyryk, felietonista, szantymen. Scenarzysta i reżyser licznych programów estradowych, telewizyjnych, jak również radiowych. Laureat między innymi Ogólnopolskiego Przeglądu Piosenki Autorskiej, Festiwalu Dobrego Humoru, Spotkań „SMAK”, Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie, Warszawskiej Giełdy Piosenki. W dorobku autorskim ma m.in. albumy „Piosenki dziecinne” i „Czasy lewej kasy”, płytę żeglarską „Szantyryk szantymentalny” oraz kasetę wideo „Latający teatrzyk U’Lotka” z autorskim programem kabaretowym.
Znany z łamów tygodnika „Wprost”, gdzie stworzył nową formę felietonu w formie fraszki, a także z tygodnika „Newsweek”.
Autor (wspólnie z Marcinem Wolskim) wszystkich politycznych szopek telewizyjnych i radiowych w wolnej Polsce po 1989 roku, w tym także Szopki „Teraz Wyspa” 2004/2005, która została nagrodzona w Gdańsku.
Dodatkową atrakcją koncertu będzie występ Marty Sosnowskiej. Wokalistka od 3 lat występuje z Wojtkiem Gęsickim tworząc intrygujący duet. Z wykształcenia pedagog, obdarzona ciepłym skupiającym uwagę głosem. Reprezentuje prosty, zrozumiały przekaz, o który coraz trudniej w dzisiejszych czasach.
Będzie to jak zawsze bardzo kulturalny wieczór!

Bilety w cenie 30 zł do nabycia:

  • w kasie NOK ( ul. I. Paderewskiego 1a)
  • przez biletyna.pl
  • w Biletomacie w Kasynie Oficerskim (płatność wyłącznie kartą)

Bilety ze zniżką na Nowodworską Kartę Seniora oraz Nowodworską Kartę Familijną do nabycia tylko w kasie ośrodka kultury za okazaniem karty.

Szczegóły

Data:
15 maja
Czas:
18:30 - 20:30
Koszt:
30pln
Wydarzenie Category:

Organizator

Nowodworski Ośrodek Kultury

Miejsce

Nowodworski Ośrodek Kultury
Paderewskiego 1 A
Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie 05-100 Polska
+ Google Map