Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Mayday 2

22 lutego @ 19:00 - 21:00

pln100

„Mayday 2” na koniec karnawału w Sali Klenczonie

Tak licznej obsady nie oglądaliśmy jeszcze w Wieliszewie. Plejadę popularnych aktorów (Mariusz Krzemiński, Joanna Kupińska, Kamila Polak, Daria Krzyżaniak, Marcin Mroczek, Marek Włodarczyk i Michał Koterski!) w równie popularnej komedii Raya Cooneya – kontynuacji przebojowego „Mayday” – zobaczymy w piątek, 22 lutego o godz. 19 w Sali Koncertowej im. Krzysztofa Klenczona. Bilety w cenie 100 zł na zwariowany 120-minutowy spektakl w reż. Grzegorza Reszki dostępne w biurze GCK w Łajskach oraz przez Internet (ewejsciowki.pl) – zapraszamy!

Kup bilet

John – Mariusz Krzemiński

Barbara – Joanna Kupińska
Mary – Kamila Polak
Vicki – Daria Krzyżaniak
Gavin – Marcin Mroczek
Tata – Marek Włodarczyk
Stanley – Michał Koterski

Autor – Ray Cooney
Przekład – Elżbieta Woźniak
Reżyseria – Grzegorz Reszka
Scenografia i Kostiumy – Agnieszka Sasim
Producent – Kamila Polak

Widmo kazirodztwa zawisa nad rodzinami taksówkarza-bigamisty, a wszystko przez nowe technologie komunikacyjne! Syn Barbary i córka Mary przypadli sobie do gustu przez Internet, a teraz dążą do prawdziwego poznania. Po osiemnastu latach od wydarzeń znanych z „Mayday” John Smith nie zmądrzał ani o jotę i wciąż czyni akrobatyczne wysiłki, by utrzymać obie żony w stanie nieświadomości. Jedna z nich to rasowa wydra, druga etatowa kura domowa, ale z pewnością żadna z nich nie chciałaby wnuka ze skazą genetyczną… O końcu podwójnego życia naszego bohatera nie wspominając!

„Mayday 2” to wielobarwna historia sympatycznego taksówkarza, który zaplanował sobie dwa ciepłe domy z pięknymi żonami. Szczęśliwie udaje mu się prowadzić podwójną grę do momentu, kiedy jego dorastające dzieci dowiadują się o sobie w Internecie. Oczywiście ciekawość, oraz dziwne zbiegi okoliczności powodują chęć spotkania młodzieży, w wyniku czego główny bohater traci równowagę, a historia nabiera maksimum humoru!

Ray Cooney (ur. 1932) to brytyjski komediopisarz, określany jako mistrz farsy, zaś jego sztuki „Mayday” (ang. „Run For Your Wife”) oraz kontynuacja „Mayday 2” to komediowe klasyki odgrywane przez wiele teatrów na świecie, przez lata ciesząca się niesłabnącym powodzeniem.

ZAPRASZAMY!

_____

Ośrodek Kultury w Wieliszewie

Gminne Centrum Kultury

Łajski, ul. Stanisława Moniuszki 2 (róg Nowodworskiej)

05-119 Legionowo

tel./fax: 22 782 20 02, 782 22 20

e-mail: kultura@wieliszew.pl

www.ok.wieliszew.pl

Szczegóły

Data:
22 lutego
Czas:
19:00 - 21:00
Koszt:
pln100

Organizator

Gminne Centrum Kultury
Telefon:
22 782 20 02
Email:
kultura@wieliszew.pl
Strona internetowa:
www.ok.wieliszew.pl

Miejsce

Gminne Centrum Kultury
ul. Stanisława Moniuszki 2 (róg Nowodworskiej)
Łajski, mazowieckie 05-119 Polska
+ Google Map
Telefon:
22 782 20 02