Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Instytut Festival – 4 edycja.

06.16.2023 @ 21:00 - 06.18.2023 @ 10:00

Przed nami czwarta edycja Instytut Festival: godziny tańca, nieskończona liczba uśmiechów, uścisków i ogromna dawka miłości i pozytywnej energii. ❤ Unikatowa lokalizacja, którą pokochaliście od pierwszego przekroczenia bram Twierdzy Modlin. Dotychczas gościliśmy ponad 200 artystów wizualnych i muzycznych, którzy dostarczali nam przez ten czas nieziemskich doświadczeń i emocji. Po dwóch edycjach nabieramy jeszcze większego rozpędu i szykujemy dla Was jeszcze więcej niespodzianek podczas Instytut Festival 2023!
Już 16-18 czerwca 2023 w Twierdzy Modlin ponownie spotkamy się na scenach Open Stage, Rave Stage i Panorama Stage w niepowtarzalnej scenerii. Tak jak w zeszłych latach o zaaranżowanie przestrzeni zadbają najlepsi artyści sztuk wizualnych.

⚡️Instytut Festival jest unikalnym festiwalem muzycznym. Chcemy stworzyć wyjątkowe przeżycia, święto wszystkich miłośników muzyki elektronicznej, mozaikę osobowości i doświadczeń. Przy organizacji wydarzeń zawsze stawialiśmy na energię, jaką niesie ze sobą nasza publiczność i bezgraniczną miłość do muzyki. Podczas festiwalu zamierzamy przełożyć te wartości na skalę światową!

🏰Twierdza Modlin to unikat na skalę światową – najdłuższy budynek w Europie i drugi pod względem długości na świecie. Spektakularna forteca położona jest w samym sercu Polski, u zbiegu dwóch rzek: Wisły i Narwi w bezpośrednim sąsiedztwie malowniczych piaszczystych plaż skrytych pośród lasów oraz zjawiskowych ruin zabytkowego spichlerza. Twierdza Modlin to także ponad 200 lat burzliwej historii. O tę perłę Napoleona i Cara Mikołaja I walczyli Polacy, Francuzi, Rosjanie oraz Niemcy. Po latach spokoju, w czerwcu 2023 Twierdza przeżyje kolejne oblężenie, tym razem miłośników elektryzujących brzmień.

🍔GASTRO: Do dyspozycji uczestników będzie miasteczko festiwalowe z całodobową strefą gastronomiczną.
🏕️CAMPING: W tym roku powiększamy i udoskonalamy infrastrukturę pola namiotowego! Zmieniamy lokalizację na bardziej przyjazną do odpoczynku z oddzielnym dedykowanym wejściem – tylko dla osób zakwaterowanych na campingu 😉 Bilety na pole namiotowe już wkrótce w sprzedaży!
🔴SCENY🔴
⚡️OPEN STAGE – scena na świeżym powietrzu ulokowana w sercu Twierdzy Modlin
⚡️RAVE STAGE – zadaszona scena dla fanów mocnych brzmień i prawdziwego szaleństwa
⚡️PANORAMA STAGE – zjawiskowa scena na tarasie widokowym Twierdzy Modlin gdzie będziemy witali wschody słońca każdego dnia festiwalu

Regulamin imprezy: https://bit.ly/3VV1xZC
Regulamin obiektu: https://bit.ly/42qn4Ms

Szczegóły

Start:
06.16.2023 @ 21:00
Koniec:
06.18.2023 @ 10:00
Wydarzenie Categories:
,

Organizator

Instytut Festival Music & Art:
Strona internetowa:
https://www.technoinstytut.pl/

Miejsce

Twierdza Modlin
Bema 200c
Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie 05-160 Polska
+ Google Map