Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Basia Małecka i chłopaki

27 listopada @ 19:00 - 21:00

Zapraszamy na koncert!🎶
Basia Małecka i Chłopaki zabiorą słuchaczy w świat współczesnego jazzu, bez zadęcia, nudy i patosu. Zagrają rytmiczne utwory wiodących autorów i autorek młodego pokolenia brytyjskiej sceny jazzowej. Pojawi się także kilka piosenek z przełomu lat 70. i 80 – w tym Michaela Jacksona i Steviego Wondera.
Z całą pewnością podczas koncertu będzie można tańczyć i dobrze się nastroić. Jest to wręcz wskazane.
Basi towarzyszyć będzie zespół w składzie: Andrzej Kochański (piano), Paweł Małecki (gitara), Grzegorz Kowalski (bas), Piotr Ciemniewski (perkusja).
Basia Małecka pierwsze kroki stawiała pod opieką p. Alicji Kabacińskiej podczas zajęć wokalnych w Nowodworskim Ośrodku Kultury. Studentka IV roku wydziału wokalno-aktorskiej Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie. W styczniu będzie miała miejsce premiera jej spektaklu dyplomowego w reżyserii Agnieszki Glińskiej. Występowała na scenie Teatru Narodowego w Krakowie, Filharmonii Podlaskiej czy w warszawskim Spatifie. Zwyciężczyni kilkudziesięciu konkursów muzycznych w Polsce, w tym Festiwalu Piosenki Literackiej im. Łucji Prus w 2020 r. Tworzy podcast kreatywny „Życie w Zeszycie” skierowany do młodych osób.
27.11.2021 r., godz. 19:00
Nowodworski Ośrodek Kultury
Nowy Dwór Mazowiecki
ul. I. Paderewskiego 1a
Wstęp wolny.
Ilość miejsc ograniczona.
Przy wejściu do ośrodka kultury oraz podczas koncertu wszystkich uczestników obowiązuje zakrycie ust i nosa. Środki zabezpieczające uczestnicy zapewniają sobie we własnym zakresie.

Szczegóły

Data:
27 listopada
Czas:
19:00 - 21:00

Organizator

Nowodworski Ośrodek Kultury

Miejsce

Nowodworski Ośrodek Kultury
Paderewskiego 1 A
Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie 05-100 Polska
+ Google Map