Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Nocne zwiedzanie Twierdzy Modlin z przewodnikiem

19 lipca @ 21:00 - 23:30

49pln
Już 19 lipca (piątek) 2024 roku, o godzinie 21:00; widzimy się na uwielbianym przez Ciebie wydarzeniu jakim jest Twierdza Modlin – nocne zwiedzanie z przewodnikiem!
Będzie to wyjątkowa okazja, aby poznać tajemnice tego niesamowitego miejsca po zmroku! Nasi przewodnicy z chęcią opowiedzą Tobie ciekawe historie dotyczące Twierdzy oraz zdradzą sekrety związane z poszczególnymi obiektami znajdującymi się na jej terenie.
Przed rozpoczęciem wycieczki, należy zgłosić się do naszego punktu “Muzeum Twierdzy Modlin”, ul. Gen. Bema 200C, 05-160 Nowy Dwór Mazowiecki – w celu zeskanowania biletów.
Skanowanie biletów rozpoczynamy od godziny 20:45.
Z tego miejsca wraz z naszym przewodnikiem ruszymy w podróż, by poznać niezwykłą historię Twierdzy Modlin.
W ramach tego wydarzenia będziesz miał okazję zobaczyć zabytki do których na co dzień nie ma dostępu, a tym bardziej o zmroku. Zapowiada się niezły dreszczyk emocji! Jeśli lubisz czuć adrenalinę, to ta wycieczka jest dla Ciebie idealna!
Całkowity koszt: 49 zł/osoba!
Trzeba jednak pamiętać, że liczba miejsc na wydarzenie jest ograniczona, dlatego warto się spieszyć i zarezerwować swoje miejsce już teraz.
Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat tego wydarzenia, jak i samego miejsca jakim jest Twierdza Modlin, zapraszamy na naszą stronę internetową: www.twierdzamodlin.com
Pamiętajcie o ciepłej odzieży, wygodnym obuwiu i latarkach. Będziemy chodzić po nierównościach, schodach i ciemnych pomieszczeniach w których łatwo się pobrudzić. Nie zakazujemy nie brać ze sobą Waszych pociech, natomiast uprzedzamy, że ta wycieczka nie jest dostosowana dla dzieci, ze względu na nierówne tereny i ciemności.
Nocne zwiedzanie Twierdzy Modlin to wyjątkowa okazja dla wszystkich, którzy chcą poznać historię tego miejsca w niecodzienny sposób. Nie przegap takiej okazji!
Zalecamy skorzystania z noclegu w Hotelu Royal Modlin, ul. Szpitalna 93, 05-160 Nowy Dwór Mazowiecki.
Rezerwacja: 22 224 22 22
Kontakt:
Nr tel.: +48 888 424 888
e-mail: kontakt@twierdzamodlin.com

Do zobaczenia w Twierdzy Modlin – nocą!

 

Szczegóły

Data:
19 lipca
Czas:
21:00 - 23:30
Koszt:
49pln
Wydarzenie Category:

Organizator

Twierdza Modlin
Telefon:
888 424 888

Miejsce

Centrum Edukacji Historycznej Prochownia 197
Bema 200 C
Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie 05-160 Polska
+ Google Map