Imprezy zorganizowane na polanach wypoczynkowych na terenie Kampinoskiego Parku Narodowego

By in
282
Imprezy zorganizowane na polanach wypoczynkowych na terenie Kampinoskiego Parku Narodowego

Szanowni Państwo

Od soboty 15.05.2021 r. możliwe będzie ponowne organizowanie ognisk i grilli na polanach wypoczynkowych Kampinoskiego Parku Narodowego, w wyznaczonych i przygotowanych do tego celu miejscach.

Rozpalenie ogniska i grilla wymaga uzyskania pisemnej zgody dyrektora parku i wniesienia opłaty zgodnie z cennikiem.

Przypominamy, aby uzyskać zgodę, należy zwrócić się do dyrektora parku z pisemną prośbą o udostępnienie terenu.

Podanie kierować na adres dyrekcja@kampinoski-pn.gov.pl. W prośbie należy podać informacje dot. m.in. miejsca, terminu, zakresu godzinowego dla organizowanego spotkania. Dla ułatwienia kontaktu prosimy również o podanie numeru telefonu bądź adresu e-mail, który posłuży sprawnej komunikacji. Szczegółowe informacje, które pozwolą Państwu na dopełnienie formalności, znajdują się na stronie www.kampinoski-pn.gov.pl w zakładce turystyka, informacje praktyczne, pod linkiem: https://www.kampinoski-pn.gov.pl/turystyka/informacje-praktyczne.

Organizacja ogniska lub grilla na polanie wypoczynkowej w parku narodowym wymaga zachowania szczególnej ostrożności i rozsądku. Dbając o swój wypoczynek, miejmy na uwadze dobro przyrody i innych użytkowników terenów rekreacyjnych Kampinoskiego Parku Narodowego.

źródło : https://www.kampinoski-pn.gov.pl/aktualnosci/komunikaty-turystyczne/989-imprezy-zorganizowane-na-polanach-wypoczynkowyc

54321
(0 votes. Average 0 of 5)